Tenniseturniirid

TEAM TENNIS Tour on tenniseturniiride sari, mis sobib nii algajale esimeseks turniiriks kui ka võistlevale harrastajale, kuni esiliigani välja.

Aastas toimub üle Eesti kümmekond etappi, näiteks oleme võistelnud Tondil, Audenteses, Viimsis, Tartus, Pärnus, Kärdlas, Kuressaares ja Mallorcal.

Turniirisarja järjekorranumber tähistab ühtlasi, kas tegu on üksikmänguetapiga (paarituarv) või paarismänguga (paarisarv)

Turniiride järel toimub üldjuhul ka afterparty.

Oled odatud meie harrastajate tenniseturniiridele, kus on ühendatud põnevus, võistluse adrenaliin ning sõbralik õhkkond! Meie turniirid on loodud sobima nii algajatele, kes otsivad esimest võistluskogemust, kui ka edasijõudnud harrastajatele, kes soovivad panna proovile oma oskused ja teadmised.

Algajatele pakuvad meie turniirid ideaalset võimalust astuda esimesi samme võistlemismaastikul. See on suurepärane võimalus saada väärtuslikke kogemusi ning tunda end turniirikeskkonnas mugavalt ja toetatuna. Meie eesmärk on luua sõbralik õhkkond, kus saate nautida mängu ja kogeda turniirielu võlusid.

Edasijõudnud harrastajatele pakume väljakutset ja võimalust näidata oma oskusi ning konkureerida sarnase tasemega mängijatega. Meie turniirid on loodud pakkuma mõnusat, kuid samas konkurentsivõimelist õhkkonda, kus saate näidata oma parimat mängu ning nautida tennise võistluspõnevust.

Meie turniiridel ei ole oluline mitte ainult võit, vaid ka osavõtt ja kogemus. Iga mäng on võimalus õppida, areneda ja kogeda tennise põnevat maailma. Lisaks sellele pakuvad meie turniirid suurepärast võimalust kohtuda teiste tennisesõpradega, luua uusi kontakte ja jagada kogemusi.

Olenemata sellest, kas oled algaja või edasijõudnud harrastaja, ootame sind osalema meie harrastajate tenniseturniiridel. Tule ja koge võistluspinget, naudi tennise mängu ja loo endale unustamatuid hetki turniiriväljakul!