Tenniselaagrid

Tenniselaagrid

Eestis ja välismaal

Tenniselaagrid toimuvad Eesti erinevates tennisekeskustes aga ka välismaal

Tenniselaagrid on ülesehitatud viisil, et igal osalejal on võimalus valida mida laagrist soovib. Kas osaleda ainult trennides või ka turniiril, kas kasutada organiseeritud majutust, transporti ning toitlustust või kõike eelnevat

Tenniselaagri maksumus sõltub valitud teenustest ning klubiliikmelisusest

Klubi ei ole reisikorraldaja, kuid organiseerib ühiseid spordisündmusi

Tenniselaagrid on justkui spordi ja seikluse imeline sulam, kus ühenduvad kirg tennise vastu ning reisimise ning puhkuse rõõmud. Olles osa sellisest laagrist, avaneb sul võimalus kogeda tennist täiesti uues valguses - ümbritsetuna uutest keskkondadest ja tennisesõpradest.

Eestis toimuvad laagrid pakuvad tennisesõpradele võimalust avastada kohalikke tenniseväljakuid ning saada osa tipptasemel treeningutest. Lisaks mängimisele ja treenimisele on meie laagrites oluline koht ka ühistegevustel ja sotsiaalsetel üritustel, kus saad siduda tennist sõprussuhete loomisega.

Ent meie seiklus ei piirdu vaid kodumaise pinnaga! Välismaal toimuvad tenniselaagrid võimaldavad sul avastada maailma erinevaid paiku, samal ajal kui saad nautida oma lemmikmängu. Olgu see tenniseväljak Mallorcal Nadali akadeemias või mägises alpikülas - meie laagrid toovad tennise ja reisimise parimad võimalused sinu ette.

Laagrid on loodud erineva mängutasemega tennisesõpradele, alustades harrastajatest ja lõpetades edasijõudnutega. Meie treenerid on siin selleks, et toetada ja juhendada sind igal sammul, aidates sul oma oskusi lihvida ja mängu nautida.

Tenniselaagrid ei ole vaid spordiüritused - need on elamused, mis jäävad kauaks meelde. Need on hetked, kus kohtud uute inimestega, jagad kirge tennisemängu vastu ning lood unustamatuid mälestusi nii mänguväljakul kui ka sellest väljaspool.