Tennisetrennid

FORUS Spordikekus Tondi | FORUS Spordikeskus Viimsi | Kadrioru Tenniseklubi | Tallinna Kalevi tenniseklubi | Pärnu Tennisekeskus | FV Rackets Viimsi | Merivälja2 tenniseväljak

Tennisetrennid

Harrastajatele ja algajatele

Sisehooaja tennisetrennid toimuvad peamiselt FORUS Spordikekus Tondi ja Viimsi tennisekeskustes. Individuaalõpet on võimalik planeerida kõigis peamistes tennisekeskustes üle Eesti.

Osaleda saab nii regulaarses rühmatrennis kui ka individuaalõppes

Lisaks püsiajaga trennidele pakume võimalust osaleda ka üksikutes trennides (vabade kohtade olemasolul)

Klubiliikme trenni tunnihind on alates 19€/h

Tasuda saab ülekandega, sularahas, arvega ning Stebbyga

TEAM TENNIS on koht, kus rõõmuga tervitame nii algajaid kui ka edasijõudnud mängijaid, olles kindlad, et leiame igaühele sobiva lähenemise ja väljakutse.

Meie treeningud on mitmekesised ning toimuvad nii rühmades kui ka individuaaltundides. Rühmatreeningud pakuvad võimalust õppida koos teiste entusiastlike mängijatega, jagades kogemusi ja saades osa tiimitundest. Individuaaltunnid on loodud just sinu vajaduste ja eesmärkide järgi, võimaldades isikupärastatud treeningut ning fookuse suunamist konkreetsetele oskustele ja nõrkustele.

Meie klubi paindlikkus võimaldab valida erinevate treeningpakkumiste vahel. Kas eelistad käia regulaarselt kindlatel nädalapäevadel või eelistad vabamat graafikut, valides trenne üksikute kordade kaupa - meie juures on mõlemad võimalused avatud.

TEAM TENNIS on rohkem kui lihtsalt tenniseklubi - see on kogukond, kus mängijad jagavad ühiseid kirgi ning toetavad üksteist oma arenguteel. Meie treenerid on siin selleks, et innustada, õpetada ning viia sind samm-sammult edasi, olgu su eesmärgiks lihtsalt mõnus spordiala harrastamine või tipptasemel mängu saavutamine.

Liitu meiega ja avasta tennise võlu koos meie toetava ja innustava klubiga!